Prodej komerčního pozemku v k.ú. Budyně nad Ohří

Kupní cena
154 000 000
1056 Kč / m2
  • Budyně nad Ohří, Litoměřice
  • 145 802 m2
  • Celý pozemek
  • Druh pozemku: komerční
Očekávaná hodnota za 10 let:
426,75 mil Kč

Ve výhradním zastoupení vlastníka Vám nabízíme komerční pozemky ke koupi.

k.ú. Budyně nad Ohří

LV č. 619 o celkové výměře 508 m²

  • Parcela č. 774/2 - o výměře 508 m² (Vodní plocha)

LV č. 797 o celkové výměře 10506 m²

  • Parcela č. 754 - o výměře 10506 m² (Orná půda)

LV č. 809 o celkové výměře 8473 m²

  • Parcela č. 1387 - o výměře 95 m² (Ostatní plocha)
  • Parcela č. 1388 - o výměře 3163 m² (Lesní pozemek)
  • Parcela č. 684/13 - o výměře 309 m² (Trvalý travní porost)
  • Parcela č. 687/17 - o výměře 4906 m² (Orná půda)

LV č. 1153 o celkové výměře 4910 m²

  • Parcela č. 684/3 - o výměře 719 m² (Trvalý travní porost)
  • Parcela č. 687/16 - o výměře 4191 m² (Orná půda)

LV č. 1207 o celkové výměře 121405 m²

  • Parcela č. 697/20 - o výměře 265 m² (Ostatní plocha)
  • Parcela č. 697/26 - o výměře 40 m² (Ostatní plocha)
  • Parcela č. 697/28 - o výměře 35322 m² (Orná půda)
  • Parcela č. 697/38 - o výměře 458 m² (Ostatní plocha)
  • Parcela č. 697/41 - o výměře 12777 m² (Ostatní plocha)
  • Parcela č. 697/55 - o výměře 324 m² (Vodní plocha)
  • Parcela č. 697/56 - o výměře 45962 m² (Orná půda)
  • Parcela č. 736/15 - o výměře 6696 m² (Orná půda)
  • Parcela č. 737/11 - o výměře 36 m² (Vodní plocha)
  • Parcela č. 737/6 - o výměře 295 m² (Vodní plocha)
  • Parcela č. 738/5 - o výměře 19152 m² (Orná půda)
  • Parcela č. 738/7 - o výměře 78 m² (Orná půda)

Přístupová cesta je zajištěna přes pozemky města, kraje a České republiky.