Prodej louky v k.ú. Kačice a Čelechovice

Kupní cena
3 149 000
72 Kč / m2
  • Stochov, Kladno
  • 43 702 m2
  • Celý pozemek
  • Druh pozemku: louky
Očekávaná hodnota za 10 let:
8,73 mil Kč

Ve výhradním zastoupení vlastníka Vám nabízíme pozemky ke koupi.

k.ú. Čelechovice a Kačice

Čelechovice - LV č. 415 o celkové výměře 11536 m²

  • Parcela č. 1410 - o výměře 10572 m² (Trvalý travní porost)
  • Parcela č. 1411 - o výměře 964 m² (Trvalý travní porost)

Kačice - LV č. 873 o celkové výměře 32166 m²

  • Parcela č. 744/1 - o výměře 4168 m² (Trvalý travní porost)
  • Parcela č. 744/10 - o výměře 2822 m² (Trvalý travní porost)
  • Parcela č. 744/11 - o výměře 2820 m² (Trvalý travní porost)
  • Parcela č. 744/12 - o výměře 2756 m² (Trvalý travní porost)
  • Parcela č. 744/13 - o výměře 1371 m² (Trvalý travní porost)
  • Parcela č. 744/14 - o výměře 1675 m² (Trvalý travní porost)
  • Parcela č. 744/2 - o výměře 2589 m² (Trvalý travní porost)
  • Parcela č. 744/4 - o výměře 2440 m² (Trvalý travní porost)
  • Parcela č. 744/8 - o výměře 2720 m² (Trvalý travní porost)
  • Parcela č. 744/9 - o výměře 2634 m² (Trvalý travní porost)
  • Parcela č. 749/4 - o výměře 5953 m² (Trvalý travní porost)
  • Parcela č. 749/7 - o výměře 218 m² (Trvalý travní porost)

Přístupová cesta je zajištěna přes pozemky města, obce a České republiky kromě parcel č. 749/7 a 744/4.

Pomáháme lidem bezpečně investovat do pozemků - ať už hledáte stabilní investici, nebo půdu pro hospodaření. Přidejte se k těm, kteří vsadili na jistotu a zhodnocují své peníze tam, kde má investice pevné základy.

Zajišťujeme celou transakci - přípravu smluv i právní servis. Zaručíme Vám jednoduchý a transparentní obchod. Vlastník si vyhrazuje právo prodat nejvyšší nabídce.