Prodej pole v k.ú. Hostěrádky

Kupní cena
220 000
63 Kč / m2
  • Hostěrádky-Rešov, Vyškov
  • 3 498 m2
  • Podíl 1/2
  • Druh pozemku: pole
Očekávaná hodnota za 10 let:
609 643 Kč

Ve výhradním zastoupení vlastníka Vám nabízíme pozemky ke koupi.

k.ú. Hostěrádky

LV č. 713 o celkové výměře 3497 m², podíl 1/2

  • Parcela č. 2663 - o výměře 3937 m² (Orná půda)
  • Parcela č. 2779 - o výměře 2629 m² (Orná půda)
  • Parcela č. 2873 - o výměře 429 m² (Orná půda)

Přístupová cesta je zajištěna přes pozemky obce.

Pomáháme lidem bezpečně investovat do pozemků - ať už hledáte stabilní investici, nebo půdu pro hospodaření. Přidejte se k těm, kteří vsadili na jistotu a zhodnocují své peníze tam, kde má investice pevné základy.

Zajišťujeme celou transakci - přípravu smluv i právní servis. Zaručíme Vám jednoduchý a transparentní obchod. Vlastník si vyhrazuje právo prodat nejvyšší nabídce.

Nepropásněte svou příležitost a zavolejte mi s jakýmkoliv dotazem ještě dnes.

Lokalita

Klepněte nebo klikněte pro ovládání mapy
Zpět na výpis
Ještě jste nenašli tu nejlepší nabídku?

Najděte svůj pozemek dříve než ostatní

Pošleme vám pravidelně čerstvé nabídky pozemků dříve, než se objeví na webu. Buďte mezi prvními.

  • Neveřejné nabídky přímo do e-mailu
  • Kraje si vyberete sami
  • Nové pozemky dřív než na webu
  • Bez závazků, odhlášení kdykoliv

Nastavte si hlídacího psa na nové pozemky

Vyplňte kontaktní údaje a vyberte kraje, kde chcete dostávat nové VIP nabídky.

Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon
Kraj*