Prodej pole v k.ú. Pelhřimov a Řemenov

Kupní cena
465 000
50 Kč / m2
  • Pelhřimov, Pelhřimov
  • 9 302 m2
  • Celý pozemek
  • Druh pozemku: pole
Očekávaná hodnota za 10 let:
1,29 mil Kč

Ve výhradním zastoupení vlastníka Vám nabízíme pozemky ke koupi.

k.ú. Řemenov a Pelhřimov

Řemenov - LV č. 201 o celkové výměře 1734 m²

  • Parcela č. 760 - o výměře 1734 m² (Orná půda)

Pelhřimov - LV č. 4835 o celkové výměře 7568 m²

  • Parcela č. 2119 - o výměře 7568 m² (Orná půda)

Pomáháme lidem bezpečně investovat do pozemků - ať už hledáte stabilní investici, nebo půdu pro hospodaření. Přidejte se k těm, kteří vsadili na jistotu a zhodnocují své peníze tam, kde má investice pevné základy.

Zajišťujeme celou transakci - přípravu smluv i právní servis. Zaručíme Vám jednoduchý a transparentní obchod. Vlastník si vyhrazuje právo prodat nejvyšší nabídce.

Nepropásněte svou příležitost a zavolejte mi s jakýmkoliv dotazem ještě dnes.

Lokalita

Klepněte nebo klikněte pro ovládání mapy
Zpět na výpis