Prodej stavebního pozemku v k.ú. Hrabice

Kupní cena
2 500 000
257 Kč / m2
  • Vimperk, Prachatice
  • 9 729 m2
  • Podíl 1/4
  • Druh pozemku: bydlení
Očekávaná hodnota za 10 let:
6,93 mil Kč

Ve výhradním zastoupení vlastníka Vám nabízíme stavební pozemky ke koupi.

k.ú. Hrabice

LV č. 284 o celkové výměře 9728 m², podíl 1/4

  • Parcela č. 462/1 - o výměře 18386 m² (Orná půda)
  • Parcela č. 462/3 - o výměře 529 m² (Ostatní plocha)
  • Parcela č. 463/2 - o výměře 183 m² (Ostatní plocha)
  • Parcela č. 463/4 - o výměře 220 m² (Ostatní plocha)
  • Parcela č. 464/1 - o výměře 1197 m² (Ostatní plocha)
  • Parcela č. 466 - o výměře 6521 m² (Orná půda)
  • Parcela č. 471/2 - o výměře 602 m² (Ostatní plocha)
  • Parcela č. 474/15 - o výměře 186 m² (Trvalý travní porost)
  • Parcela č. 474/2 - o výměře 5826 m² (Orná půda)
  • Parcela č. 474/7 - o výměře 2225 m² (Orná půda)
  • Parcela č. 48 - o výměře 3039 m² (Orná půda)

Přístupová cesta je zajištěna přes pozemky města kromě parcely č. 48.

Pomáháme lidem bezpečně investovat do pozemků - ať už hledáte stabilní investici, nebo půdu pro hospodaření. Přidejte se k těm, kteří vsadili na jistotu a zhodnocují své peníze tam, kde má investice pevné základy.

Zajišťujeme celou transakci - přípravu smluv i právní servis. Zaručíme Vám jednoduchý a transparentní obchod. Vlastník si vyhrazuje právo prodat nejvyšší nabídce.

Nepropásněte svou příležitost a zavolejte mi s jakýmkoliv dotazem ještě dnes.

Lokalita

Klepněte nebo klikněte pro ovládání mapy
Zpět na výpis